galaxy s 3 , סמסונג גלקסי 3

השוואת מחירים 
 
סקירה סמסונג גלקסי S 3
Samsung Galaxy S 3 
חוות דעת,סקירה,ביקורת, מפרט,השוואת מחירים,סמסונג גלקסי 3 מחיר. כמה עולה, איפה קונים, מבצע, הכי זול בארץ, גלקסי 3 למכירה.
 
סמסונג גלקסי 3 
חוות דעת סמסונג גלקסי S 3: אז סוף סוף יצא הגלקסי S 3 שכולם ציפו לו, האם הוא באמת כזה טלפון סלולרי חדשני ומדהים? בסקירה הזו ננסה לענות על השאלה הזו.
הרבה כותבים שה-S3 הוא היורש במכירות של ה-S2, שמכר עד היום 20 מיליון יחידות. זה טלפון אנדרואיד שאמור לתת תחרות קשה לאייפון 4S של אפל, זו התקווה של סמסונג לחזק את המוניטין שלה בתור הטלפון החדש והחדיש.
היה לי פחות משעה עם הגלקסי S3, שזה לא הרבה, אבל זה בטח יותר מכמה אנשים שהיו כאשר סמסונג הודיעה הערב בלונדון ארל'ס קורט על הטלפון החדש.
הרושם הראשון שיצאתי משם היה לא דווקא התרשמות מהמסך הטוב ביותר בשוק הסמרטפון , וגם לא מהחדות של התמונה, שלדעתי בטלפון HTC X היו יותר חדים, (למרות שלא יצא לי להשוות בין השניים באופן ישיר), גם מהמסך הענקי 4.8 מגה פיקסל לא ממש התלהבתי, לדעתי הוא גדול מידי. הרושם הכללי שיצאתי משם היה שסמסונג כמו האייפון 4S שיצא אחרי האייפון 4, של אפל מנסה ליצור מכשיר חדש וחדשני באופן קיצוני.
אחד החידושים הוא:
 
galaxy s 3 
סמסונג גלקסי S 3
חיישן שעוקב אחרי תנועות העיניים. (Smart stay)
החיישן החדש עם טכנולוגית Smart Stay שבעזרתו המכשיר יעקוב אחר תנועות העיניים של המשתמש, ובכך כל עוד המשתמש קורא המסך לא יכבה. נחמד מאד!
 
עוד פונקצייה נחמדה בגלקסי 3, בזמן כתיבת SMS אם החלטת שאתה מעוניין לטלפן במקום לשלוח את המסרון, כל מה שעליך לעשות הוא לקרב את הטלפון לאוזן והגלקסי 3 בעזרת פונקציית Direct call תחייג למספר של הנמען.
 
galaxy s 3  
סמסונגד גלקסי S 3 
שליטה קולית S Voice (כמו SIRI של אפל) 
שיפור שליטה קולית, המכונה S-Voice, המאפשרת למשתמשים לשלוט בטלפון שלהם באמצעות שפה נורמלית, טבעית. אז כן זה כמו סירי, רק שהיא עושה יותר - אתה יכול להגיד "volume up" , למשל, והטלפון מסוגל להגביר את עוצמת הקול של השיר אותו הוא מנגן, כך שהוא יכול לשמוע אותך. כמובן לנו לישראלים קשה עם המבטא שלנו, ועד שלא יצא לזה פתרון ישראלי זה לא ממש יעיל, יותר כמו משחק לחברה.
 
galaxy s 3  
סמסונג גלקסי S 3
מצלמה
הגלקסי S3 מצויד במצלמה 8 מגה פיקסל, מצלמה טובה אבל לא המובילה בשוק הטלפונים, מה גם שזה לא חידוש גדול לעומת הגלקסי S2, מה שכן חידשו בה זה יכולת צילום וידאו HD ב-1080p, יש למצלמה אפשרות נחמדה לצילום תמונה תוך כדי צילום וידאו, וגם צילום של רצף של 20 תמונות באמצעות פונקצית ה-‘Burst shot כמו ב- HTC החדש. וגם צורף חיישן חדש זהה לחיישן של האייפון 4S, החיישן של חברת  סוני (Sony BSI) כנראה סמסונג גלקסי 3 ראו את ההצלחה שלו באייפון והחליטו שגם הם צריכים כזה (פחות מקורי), בקשר למצלמה הקדמית מדובר במצלמה פשוטה לצילום שיחות וידאו 1.9 מגה פיקסל, מספיק בהחלט לדעתי. 
 
כמו כן ב-גלקסי 3 ניתן  לשתף תמונות מהגלריה בקלות ובמהירות, באמצעות פונקציית Buddy photo share, המכשיר מזהה את הפרצופים של החברים שלכם לאחר שהגדרתם אותם ונותן אפשרות לשלוח אליהם את התמונה.
 
galaxy s 3  
סמסונג גלקסי S 3
העברת קבצים  S Beam
סמסונג גלקסי S3 כולל פיצ'ר נחמד להעברת קבצים בין מכשירים בהצמדת המכשירים אחד לשני, כמו האפליקציה באמפ bump. שיתוף קובץ ווידאו של 1GB תוך 3 דקות, וקבץ מוסיקה של 10MB בתוך 2 שניות בלבד. 
 
galaxy s 3  
גלקסי S 3
מעבד
הסמסונג גלקסי S3 מצוייד במעבד בעל 4 ליבות במהירות 1.4GHz, עם מעבד גרפי חזק. 
 
galaxy s 3  
גלקסי S 3
מסך  Super AMOLED HD 4.8
מסך הגלקסי 3 הוא שינוי מהותי מהגלקסי 2, מדובר במסך עם זכוכית חדשה,  ה-Gorilla Glass 2, הוא עמיד יותר, יש שמועות שאומרות שאפשר לדפוק איתו מסמר לקרש, (אני לא ממש ממליץ לנסות), הזכוכית מתמזגת עם המסך ויחדיו הם מחוברים למסגרת הטלפון, במסך החדש ניתן לצפות בזווית רחבה יותר גם באור יום מלא, מה גם שיש שיפור משמעותי בחדות התמונה. 
למסך זווית צפייה רחבה יותר ב-16:9. 
 
galaxy s 3  
גלקסי S 3
 סוללה
אני לא מקבל מספיק זמן עם הטלפון כדי לדבר על חיי הסוללה - סוללה 2100 מיליאמפר שזה גדול יותר מה-HTC ומהאייפון 4S, סמסונג מבטיחה שהסוללה תחזיק מעמד בזמן המתנה עד 790 שעות או עד 11 שעות של שיחה, אבל חשוב לזכור שזה טלפון חזק שמושך אנרגיה יותר מאי פעם, לא רק בזכות המסך שנשאר דלוק כאשר אתה רק מסתכל עליו. גם בזכות המעבד בעל 4 הליבות, וגודל המסך. סמסונג מבטיחה כי הביצועים יהיו טובים יותר מאשר במכון התקנים, שזה צריך להיות הרבה יותר טוב. זה נחמד לראות, לעומת זאת, כי אחת ממגוון של אביזרים אופציונליים יהיה טעינה אלחוטית, דרך משטח טעינה אידיאלי שיכול להיות מונח על השידה שליד המיטה.
 
galaxy s 3  
גלקסי S 3
וידאו צף  Pop up play
אפשרות נחמדה בגלקסי 3 זה ניגון סרטון וידאו בכל מקום על המסך תוך כדי הפעלת משימות אחרות במקביל, אפשר פשוט להמשיך לגלוש במכשיר בזמן שהסרט ממשיך להתנגן מעל חלון הגלישה. (אפשרות נחמדה אך אי אפשר לשלוט בגודל הסרטון המתנגן, רק במיקומו) 
 
galaxy s 3  
סיכום סקירה גלקסי S 3
בסך הכל, המכשיר הוא במובנים רבים דומה מאד לקודמו: עדיין ההרגשה לא מוצקה וכבדה ביד, מכסה הסוללה עשוי מפלסטיק זול ומכוער, הוא בהחלט הרבה יותר גדול. שיפרו את צילום הוידאו, חיישן חדש לתנועות העיניים, המסך הקדמי שופר לזכוכית מסוג Gorilla Glass בגרסה 2 עמידה יותר, ישנה אפשרות של תשלום סלולרי מהמכשיר (NFC), אבל האם זה מוצר שונה ומעולה בזכות עצמו? בהחלט.
יצא לי לבלות רק זמן קצר עם הגלקסי 3, אבל אני בטוח במה שאני אומר. זה יורש ראוי ל S2 הפופולרי ברחבי העולם.
אבל אני גם רוצה לראות עד כמה כל התכונות החדשות יחוללו שינוי של ממש לשימוש היומיומי, כדי לגבש דעה מלאה יותר. 
 
galaxy s 3  
מחיר גלקסי 3 
מחיר סמסונג גלקסי 3 בארץ, חברת "הום סלולר" חברת הסלולר של הום סנטר - הראשונה בארץ שמוכרת את הסמסונג גלקסי 3, המכשיר עולה 3699 ש"ח, ויסופק תוך שבוע מזמן הרכישה, מדובר במחיר לא זול ביחס לסמסונג גלקסי 2 , שהיום אפשר להשיג ב-2160 ש"ח,  אך לעומת מחיר ה-גלקסי 3 בחו"ל באתר Ebay שעומד על 799 $ (כ-3000 ש"ח), המחיר סביר, השינויי ברגולציה ויצירת התחרות בין החברות, יצר לנו הצרכנים מחירים נורמאלים ביחס למדינות אחרות בעולם, לפי דבריו של השר "משה כחלון" אנו צפויים לעוד ירידת מחירים בתחום הסלולר, בזמן הקרוב. כך שאם יש לכם סבלנות המחיר יכול לרדת עוד משמעותית.
השוואת מחירים
 
מתי יגיעה הסמסונג גלקסי 3 לארץ?
אפשר להשיג את ה- גלקסי 3 כבר היום ב"הום סנטר" - ע"י המפעילה "הום סלולר", במחיר 3699 ש"ח, עם אפשרות של עד 24 תשלומים. לפי מה שידוע לנו עדיין נותרו מכשירים למכירה. 
במסיבת עיתונאים שערכה חברת סאני (נציגי סמסונג בארץ),  נאמר שה-גלקסי S 3 החדש של חברת סמסונג יגיע לישראל במקביל להשקה הבינלאומית, התאריך הצפוי להפצתו בשלוש חברות הסלולר הגדולות בארץ הוא 6/6, אך מחירו יהיה גבוהה, למשל בפלאפון : 4208 ש"ח ב-6 תשלומים, או  באורנג'  ב-3,967 ש"ח, וברשת HOT mobile החל מיום שישי הקרוב, במחיר 3,899 ש"ח בתשלום אחד, מחירים אלו צפויים לרדת עקב התחרות הבריאה שקיימת כיום בשוק הסלולר,  כמו כן עד כה מכרה סמסונג כבר למעלה מ 9 מיליון מכשירים מהדגם גלקסי S 3 עוד בטרם המכשיר הושק, מה שמראה את האמון הרב שזוכה סמסונג לקבל מהלקוחות עוד בטרם בכלל יצא לאוויר הגלקסי 3 החדש. 
 
 
סמסונג גלקסי S 3
מפרט טכני:
מסך:
4.8 "Super AMOLED HD לתצוגה
אחסון:
16/32/64GB בהתאם לדגם, בנוסף להרחבה כרטיס MicroSD
ענן אחסון:
50GB Dropbox במשך שנתיים
צבע:
פבל כחול או שיש לבן
סוללה:
2100 mAh (טעינה אלחוטית נוספת לא חובה)
מצלמה:
8MP האחורי, מול 1.9 מגה פיקסל
רזולוציה:
720 x 1280 פיקסלים (306ppi)
זיכרון RAM:
1GB
מידות:
136.6 x 70.6 x 8.55 מ"מ
משקל:
133g
מערכת הפעלה:
אנדרואיד 4.0.4
מעבד:
Exynos 4 Quad (1.4GHz) 
 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך: 

מה ההבדל בין אייפון 4 S לסמסונג גלקסי 3 ?
השוואה בין שני ענקי הסלולר,
אייפון 4 S לעומת סמסונג גלקסי 3, מי יותר טוב?
איזה טלפון כדאי לקנות? מפרט, ביקורת, וחוות דעת.
 
   

אייפון 5
הכירו את הטלפון החדש של אפל,
כל השמועות כל השיפורים, כל החדשות. Iphone 5
איך הוא יראה? הצצה ראשונה על המפרט.
 
 
לחץ כאן לכתבה המלאה! 
  
 
סרטונים על סמסונג גלקסי 3 S :
 
סקירת וידאו גלקסי 3
 
סרטון וידאו גלקסי 3 
 
חוות דעת וידאו גלקסי 3 
 
ביקורת וידאו סמסונג גלקסי 3 
 
 
 
 
איך חשבנו שהסמסונג גלקסי 3 יראה?
20/3/2012
צריך להבין שסמסונג גלקסי S2 היה להיט בשנה שעברה, סמסונג יצאה עם מכשיר שזכה בהמון פרסים למכביר ואף הצליח לדפוק את האייפון 4 בצורה משמעותית - אם כי כמה חודשים לאחר יציאת המכשיר, אייפון 4S הושק, והוריד חזרה את ההתרגשות ממכשיר סלולרי עם ליבה כפולה, ועכשיו הציפייה הגבוה איך יחזירו בסמסונג את הכדור שוב לידיים שלהם? השמועות מציגות את Samsung Galaxy S3 כמכשיר סלולרי עם יכולות מופלאות,

כמו כן בסקירה על טלפון סלולרי סמסונג גלקסי S3 אספנו בשבילך את כל מה שידוע לנו עד כה על הטלפון, ואנו נעדכן במאמר זה עם סקירה מלאה, כאשר המכשיר יגיע סוף סוף.

סמסונג גלקסי S3
Samsung Galaxy S3 עיצוב
הציפיות הן כי S3 יקבל עיצוב חדש הוא עשוי לכלול מסך זכוכית מעוגל כמו בנקסוס ו HTC X , וכל שלושת כפתורי הניווט ייתכן שיהפכו לכפתורי מגע רגיש כמו במכשירים האחרונים האחרים של אנדרואיד 4.0.

סמסונג גלקסי S3

Samsung Galaxy S 3 תאריך שחרור
השמועות האחרונות מראות שאנחנו נוכל לראות את ספינת הדגל החדשה של סמסונג כבר באפריל. סמסונג כנראה תפרסם אותו באירוע Mobile World Congress, יחד עם שאר עולם הטלפון הנייד. ההזמנות לא נשלחו עדיין, כך שאנחנו לא בדיוק בטוחים בתאריך אבל אנחנו בהחלט הולכים להיות שם כדי לעדכן ​​אותכם בכל הפרטים.

סמסונג גלקסי S3

Samsung Galaxy S 3 מסך
סביר להניח יהיה מסך AMOLED גדול כמו של גלקסי Samsung S2 זה היה אחד המאפיינים האהובים ביותר של הטלפון הזה, וזה גם צפוי לכלול תכונות דומות גם בסמסונג S3. הדיווחים האחרונים מספרים על מסך 4.6 אינטש Super AMOLED Plus HD.
 
galaxy s 3  
מחיר 
מחיר סמסונג גלקסי 3 בישראל, טוב אז ככה עד היום הגלקסי היה הרבה יותר זול מהאייפון, אך נתון זה כנראה עומד להשתנות, לפי כמה גורמים המחיר של הגלקסי 3 בישראל עומד כרגע על 4999 ש"ח לעומת המחיר גלקסי 3 בחו"ל באתר Ebay שעומד על 799 $ (3000 ש"ח). כמובן שהמחירים הם עדיין מאד גבוהים וצפויים לרדת בצורה משמעותית, כאשר הגלקסי 3 יגיע בצורה רשמית לארץ, אך עדיין מדובר בשיא חדש של סמסונג, גם במכירה מוקדמת, סמסונג ממשיכה לצעוד בצעדי ענק לפשגה, מעניין יהיה לראות מה יהיה המחיר הסופי. 
 
סמסונג גלקסי S3
Samsung Galaxy S 3 מפרט
לפי שמועות אחרונות גלקסי S3 יכלול מעבד מפלצתי כפול ליבה 1.8GHz Exynos 4212המעבד מגובה על ידי 2GB של זיכרון RAM, מה שהופך אותו להיות אחד הטלפונים אשר עשוי לעלות על 3Tegra למשחקים.

סמסונג גלקסי S3

Samsung Galaxy S3 מצלמה
אין יותר מדי לאן להתקדם כשמדובר במצלמה של טלפון נייד, אם כי הציפיות הן כי היא תהיה 12MP, וכמובן שזה יכלול הקלטת וידאו 1080p.
 
 


הוסף תגובה :

שמך :
נושא התגובה :
תגובה :

שם : שלום צארום

גלאקסי S3
צר לי לשבש את המסיבה - יש לי את המכשיר הזה כבר שלוש שנים והוא גסס לחלוטין. לאורך כל הדרך לא נהניתי מהמכשיר. אני חושב שהוא לא אמין, זמן תגובה נוראי, ומספר רב של תקלות. אני עם מכשירים ניידים כבר 25 שנה לפחות, צרה כזו לא הייתה לי. ממליץ בחום לא להתקרב אליו.


שם : נוגה כהן

גלקסי 3
רכשתי את המכשיר בשבוע שעבר ואני מאוד מאוכזבת מהמצלמה שלו. הצילום ממש לא טוב. ניסיתי את כל האופציות. וגם ידיד שלי שיש לו את המכשיר ניסה לעזור ולכוון ולשנות הגדרות..., אך עדיין התמונות יוצאות לא יפות, לא חדות. באסה ממש.


שם : עומרי ארביב

גלקסי s3 הוא טלפון הכי טוב
לפי תאדי גלקסיs3 הוא טלפון השנה


שם : ליאור

החלפת לגירסה עברית
כמה עולה לחהליף לגירסה עברית ממכשיר שרכשתי בחו"ל


שם : שימרית

גלקסי 3 טלפון ללא בעיות
קניתי גלקסי 3, לאחר שחיפשתי המון זמן איזה טלפון כדאי, קראתי ביקורות על הגלקסי 3 שאמרו שיש לו בעיות, למרות זאת החלטתי ללכת עליו, אני כבר איתו כמעט חודשיים ואין שום בעיות, טלפון מצוין, ממליצה.


שם : ליהי

אחד הטלפונים הטובים !
יש לי את הגלקסי שלוש כבר כמה שבועות ואני לא מבינה על מה אתם מדברים ? לחברה שלי יש אייפון ארבע אס והיא מעדיפה להיות עם הגלאקסי שלי כל היום .. לא נתקע עובד מעולה .. בקיצור טלפון מצוין !


שם : זיו

תיקנו בEBAY
שלום אני ילד בן 10 אולי תחשבו שאנני עובד עליכם אבל מצאתי בEBAY גלקסי 3 במחיר מטורף של 202.50$(816.075 ש''ח)אז הינה הכתובת http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-S-III-SPH-L710-16GB-Marble-White-Sprint-Smartphone-/110938715771?pt=Cell_Phones&hash=item19d476767b


שם : גיא צ'וק

גלקסי 3, אני קניתי ואני מרוצה.
יש לי את הטלפון כבר שלושה שבועות, (גלקסי 3), ואני לא מוצא בו שום בעיות, טלפון מושלם, שווה כל שקל.


שם : אייל

מכשיר פצצה
מכשיר מעולה קל ומהיר מגיב טוב מאוד והכי חשוב לא מגביל בהעברת נתונים לאן שרוצים לא כמו באייפון שקושר אותך ליצרן.


שם : אור

הגלקסי 3s סמארטפון מדהים.
ממליץ לקנות אותו לכל מי שרוצה סמארטפון מהיר, גדול, ואיכותי. בהחלט יותר טוב מהאייפון 4s הוא הסמארטפון הטוב בעולם. (כרגע!!!!) ואני רושם "כרגע" כי כשיצא אייפון 5 הכל בהחלט יכול להשתנות?


שם : רמי גולדברג

גלקסי 3 טלפון מעולה
אני לא ממש מבין על מה אתה מדבר, אולי הגלקסי שלך דפוק או משהו כזה, אבל סמסונג גלקסי 3 הוא טלפון סלולרי הטוב ביותר שיש היום בשוק, אני קניתי גם לפני פחות מחודש, אני לא מוצא בו שום בעיה, הוא נוח לשימוש, ידידותי, מהיר מאד, איכות מדהימה, אני ממליץ בחום.


שם : אבי אלון

סמסונג גלקסי 3 טלפון שעושה בעיות
אני קניתי סמסונג גלקסי 3 לפני חודש, אני מבועס לאללה מהטלפון, הגלקסי 3 לא דומה בכלל לגלקסי 2, לדעתי הכניסו שם יותר מידי חידושים, הוא כבר לא ידידותי למשתמש כפי שהמכשיר הקודם היה, אני לא ממליץ לקנות.


שם : אלי חגי

אני לא ממליץ על גלקסי 3
אני לא ממליץ על גלקסי 3, יש אותו לחבר שלי והוא עושה לו המון בעיות, אני רואה אותו כל היום רק מקלל את הטלפון, לי יש אייפון 4 S, ואני ממש אוהב אותו, נוח קל לשימוש, אני מכניס אותו לכיס בלי בעיה, בקיצור חבל על הזמן או שתקנו אייפון 4 S, או שכדי לחכות לאייפון 5 שיצא עוד מעט.


שם : אדם

מחיר זול ביד 2
ראיתי ביד 2 גלקסי 3 s במחיר 3000 שח וגלקסי 2 משומש במחיר 1650 אז אני ממליץ על יד 2 לקנוצ תמכשירים


שם : אפי

ממש סלוגן מעולה, את יכולה להיות פרסומאית.
קים יופי של סלוגן, אפשר גם אייפון 5 תפסיקי לקשקש. מה דעתך?


שם : קים

גלקסי 3 נותן בראש!
סתאם היה לי את הסלוגן הזה הייתי חייבת לכתוב אותו....:)


שם : דודו

איכות הצליל
דני שלום, בקשר לאיכות הצליל בגלקסי 3, אני יכול להגיד לך שלעומת הגלקסי 2, הצליל יותר חזק, איכות השיחה מצוינת, אין הד כפי שהיה בגרסה הקודמת, הצליל יותר חזק אבל יש בעיה בגלקסי 3 הצילצולים נשמעים פחות טוב מבגלקסי 2, משהו יותר צורם באוזן, כך גם בשמיעה של מוסיקה במיוחד בהגדרות ברירת המחדל של המכשיר, אבל יש המון תבניות צליל שאפשר לבחור, והם יוצרות צליל נעים יותר כאשר שומעים מוסיקה. בסך הכל הצליל יותר חזק והאיכות פחות.


שם : דני

איכות השמיעה בסמסונג 3
מישהו יכול להגיד לי אם ה-3 טוב יותר מה-2 באיכות השמיעה? כי ה-2 חלש יחסית גם על האוזן וגם בספיקר. באף בקורת לא מצאתי מלה בנושא. נראה לי ששכחנו שהמכשיר הוא בעקר טלפון.


שם : סמי

גלקסי 3 טלפון מצוין
קניתי גלקסי 3 אני מאד מרוצה, ממליץ, חבר הביא לי את הגלקסי 3 מחו"ל, עלה לי חצי ממה שרוצים פה בארץ, ככה שאם יש לכם מישהו שנוסע, סנז'רו אותו :)


שם : נפל בפח

technokoll S3
לא לקנות מ technokoll קניתי ממנו והלכו 2800 שקל הבנאדם שמו אדם והוא רמאי


שם : רפי

גלקסי 3 טלפון סלולרי חזק ביותר.
כל הכבוד על הסקירה, אין ספק שסמסונג עשו קפיצה משמעותית עם הגלקסי 3, הטלפון כרגע נמצא מראש הפירמידה, יהיה מעניין לראות מה תהיה התשובה של אפל עם האייפון 5.


שם : דוד

אתה יכול ללחוץ פה באתר על השוואת מחירים
יש פה באתר השוואת מחירים לגלקסי 3, זה מפנה אותך לזאפ, שם יש את המחיר הכי זול שיש כרגע בשוק, או שאתה יכול להכנס ישר לזאפ ולחפש שם, חוץ מזה יש גם קבוצת רכישה בפייסבוק, גם לזה יש פה באתר קישור, בהצלחה.


שם : alfi

איפה כדי לקנות גלקסי 3?
טוב הבנתי אני באמת רוצה לקנות, אז חבל על הזמן מאמת שאני מחכה, השאלה היא איפה קונים גלקסי 3 במחיר הכי זול?


שם : דוד

כדאי לקנות היום!
מה זה השאלה הטיפשית הזו מתי כדי לקנות, ברור שכל הזמן יורד המחיר, המחיר הכי זול של גלקסי 3 היום, זה המחיר ש-האייפון 5 יצא עוד כמה חודשים, ואז מה תגיד אני מחכה שוב, ואז יצא גלקסי חדש, וזה לא נגמר ככה, אם אתה רוצה לקנות, אז תקנה מה זה חשוב עוד 50-100 ש"ח, זה לא ממש משמעותי, תקנה גלקסי 3 היום כל יום שעובר יוצא טלפון אחר, יצא לי חרוז...:)


שם : alfi

גלקסי 3 השוואת מחירים
אני מעוניין לקנות גלקסי 3, וכל כמה ימים אני נכנס להשוואת מחירים על המכשיר, אני שם לב שכמעט כל יום המחיר יורד, יש למישהו המלצה מתיי כדי לקנות אותו שהוא יהיה במחיר הכי נמוך אבל עדיין יהיה המכשיר הכי חדש?


שם : שלומי

גלקסי 3 זאפ
קניתי גלקסי 3 מאתר זאפ לפני שלושה ימים, שילמתי 3400 ש"ח, מחיר מעולה, 24 תשלומים, מכשיר מצוין אני מת עליו, ממליץ בחום.


שם : בן אדם שאין לו מצלמה בטלפון

באלי גלקסי 3s!!!!!!!!
אין לי שום דבר להגיד חוץ מזה שגלקסי הרבה יותר שווה מאייפון!


שם : רפאל

גלקסי 3 למכירה
יש ברשותי טלפון סלולרי גלקסי 3 למכירה, הטלפון חדש היה בשימוש שבוע ימים, נקנה בחברת אורנג', אני מוכר כי התקבלתי לעבודה ושם מציעים לי גם גלקסי 3 ללא עלות, כל הקודם זוכה, מחיר אחרון 3100 ש"ח, להשאיר טלפון ואני יחזור.


שם : דודו

מחיר גלקסי 3 הכי זול שמצאתי
אבי שלום, כפי שאתה יכול לראות מצאנו אתר שמוכר את הגלקסי 3 יותר זול מזאפ, אבל לא ממש ברור האם המקור אמין וכדאי לקנות שם, אתה מוזמן לנסות, דיברנו עם הבחור והוא אמר שהוא מזמין את זה מסין, הוא גר בשדרות, המחיר שלו הוא 2500 ש"ח, נשמע קצת מופרך אבל לא עולה כסף לבדוק, זה האתר: http://technokoll.com בהצלחה, נשמח אם תשתף אותנו אם זה הצליח ובמיוחד אם לא.


שם : אבי 26

גלקסי 3 בזאפ
אני מחפש לקנות טלפון סלולרי, מצאתי בזאפ השוואת מחירים, אבל האם מישהו יודע אם יש מחיר נמוך יותר ל-גלקסי 3 מ-זאפ ?


שם : שבי

גלקסי 3 סלולרי מדהים!
אני לא מבין את אלה שמתלוננים על הסוללה, יש לי את הגלקסי 3 כבר כמעט חודש, אני לא רואה הבדל בין גלקסי 2 לגלקסי 3 בסוללה, לאשתי יש גלקסי 2, והסוללה לא הרבה יותר חזקה, צריך לזכור שהמכשיר גלקסי 3 חזק פי שניים מהגלקסי 2, ולכן יחסית הסוללה שלו אמורה להיותר יותר חלשה, בפועל אני אומר לכם שניהם סמרטפונים וכל הסמרטפונים הסוללה חלשה, הם צורכים המון אנרגיה, לי הטלפון מחזיק יום שלם ללא בעיה, גם לאשתי, אנחנו אומנם לא כאלה שכל היום עם הראש בתוך המכשיר, אבל מדברים ממוצע +, אני ממלץ על גלקסי 3, יש בעיה קטנה שהוא נתקע לי לפעמים שזה לא הייתי מצפה מטלפון כזה חזק, אבל לא משהו שמפריע לי ביום יום.


שם : לירן

גלקסי 3 סוללה גרועה
גלקסי 3 הסוללה גרועה מאד, לא ממליץ בכלל, גלקסי 2 יותר טוב פי מאה.


שם : דודו

גלקסי 3 זאפ
לדינה, אני חושב שאם ההבדל במחיר הגלקסי 3 שאת מעוניינת לקנות הוא קטן, אז בטח שעדיף לקנות בחנות שהביקורות שם יותר טובות, בקשר לשאלה האם הביקורות בזאפ אמינות?, אז אני חושב שכן, בטח יש כאלה שמנסים לכתוב מכל מני אינטרסים, אבל אם יש מספיק חוות דעת אז נראה לי שקשה לרמות.


שם : דינה

גלקסי 3 זאפ
נכנסתי לאתר זאפ כדי לקנות גלקסי 3, ומצאתי כמה חנויות שם שהדירוג שלהם נמוך, מה לדעתכם האם כדי לי לקנות או שווה לשלם קצת יותר כדי להיות בטוח שהחנות היא מספיק טובה. והאם לדעתכם הביקורות שם אמינות?


שם : נועם

טלפון טוב אבל לא מספיק
קניתי את המכשיר לאחר הרבה המלצות, אני דיי מאוכזב האמת, המחשבה הייתה האם לקנות גלקסי 3 או גלקסי 2, ההפרש במחיר כרגע הוא יותר מ-1000 ש"ח, אבל המוכר שכנע אותי שכדי כבר להתחדש, ושעוד כמה חודשים אני יצטער שלא שדרגתי, זה היה נשמע לי הגיוני ולכן קניתי, כבר בדרך הביתה מהחנות היו לי חרטות, גודל הגלקסי 3 הוא לא ממש מסתדר טוב ביד, הוא טיפה גדול מדי לטעמי, בבית הטענתי אותו כ-5 שעות לפני השימוש, כפי שהסביר לי המוכר, והסוללה הייתה כל כך חלשה, שחשבתי שיש פה בעיה, יום למחרת הטענתי אותו כל הלילה, ויצאתי איתו לעבודה בבוקר, בשעה 5 כבר חיפשתי לי שקע להטעין כי הסוללה היתה ממש בסוף, אני מצטער שלא שמעתי לחבר שלי שהמליץ לי לקחת את הגלקסי 2, כל החידושים שלו לא מרשימים אותי, להפך אני מוצא שהם משגעים לי את הטלפון הוא יותר מידי מחליט על כעת עצמו מה לעשות, אני חושב שהלכו קצת יותר מידי עם העצמאות של הטלפון, גם נתקע לי כמה פעמים שהייתי צריך להוציא את הבטרייה ולהכניס מחדש, בקיצור לא ריגש אותי במיוחד. אם הייתי עושה את הקנייה מחדש הייתי הולך על הגלקסי 2.


שם : חמוטל

לא נראה לי הגיוני גלקסי 3 ב-2500 ש"
רוני אני ממש לא מאמינה שיש כאלה שטויות ואנשים עוד חושבים שזה אמתי, אין מצב למחיר כזה נו מה נראה לך שהוא מוכר יותר זול מכל העולם, וזה איזה בחור משדרות, ששובר את השוק העולמי, נו דיי לתמימות.


שם : יריב

גלקסי 3 באילת מחיר פצצה.
קניתי גלקסי 3 באילת במחיר 3500 ש"ח, כולל עברית, וכיסוי מסך, חדש חדש מהניילון, המחיר הכי זול בארץ, אז כדאי גם לצאת לחופש באילת וגם לקנות גלקסי 3 חדש.


שם : אלון

גלקסי ב-2500 ש"ח
דיברתי עם הבחור הזה, לא יודע הוא אמר שזה אמיתי שהוא יבואן ושאני אטלפן אליו ביום ראשון שהוא בחופש כרגע, האמת לא ממש נשמע לי אמין, אבל אפשר לנסות, אולי אפילו לקפוץ אליו לאן שהוא נמצא, ולקחת את זה ביד, אם זה אמיתי זה מחיר יותר טוב ממה שמוכרים החו"ל. ובטח המחיר הכי זול של גלקסי 3 בארץ.


שם : רוני

יש שם בחור בשם אדם משדרות
אפשר לטלפן אליו ולראות מה הוא אומר, לא ממש ברור מה זה האתר הזה, כי הוא גם בונה אתרים גם מוכר טלפונים סלולרים במחיר מצחיק, יש מצב שזה חאפר.


שם : אלון

לא נראה לי רציני
אני לא יודע מה להגיד לך אבל זה לא נראה לי הגיוני גלקסי 3 ב-2500 ש"ח, תשמע אני לא יודע מי האמא והאבא של האתר הזה אני הייתי מפחד להכניס שם כסף, אפילו שזה פיי פאל.


שם : רוני

מצאתי גלקסי 3 ב-2500 ש"ח
המחיר הכי זול האינטרנט של גלקסי 3 שאני מצאתי הוא 2500 ש"ח, באתר http://technokoll.com מה אתם אומרים נראה לכם רציני?


שם : אורון

מוגבל כותבים גלקסי לא גאלקסי.
קודם תלמד לכתוב, אחר כך תמליץ על גלקסי 3, וגם אייפון כתבים עם אייפון ולא איפון. ובכל זאת אפל יותר מוצלחים.


שם : אנונימי

גאלקסי 3 יותר טוב מאיפון
גאלקסי 3 יותר טוב מאיפון פי מאה, חבל לכם על הזמן, תקנו טלפון מעולה, סמסונג אלופים!


שם : שימי

גלקסי 3 בחו"ל עולה 2600 ש"ח
שווה לקנות בחו"ל את הגלקסי 3, אם יש לכם מישהו שמגיע לארץ, תשלחו לו כסף כמו שאני עשיתי והוא הביא לי מכשיר מעולה במחיר סביר, לא כמו פה בארץ כל כך יקר. כמעט 1000 ש"ח זול יותר.


שם : אנונימי

המחיר הכי זול גלקסי 3
למה אתם הולכים רחוק, פה באתר יש השוואת מחירים ושם יש מחיר יותר זול מהום סלולר. 3591 ש"ח.


שם : דודו

האמת אני לא ממש בטוח
למשה אני מצטער אם לא בכוונה אמרתי דברים לא נכונים, אני לפי האתר שלהם ראיתי שאין שם מכשיר גלקסי 3 למכירה, ולכן כתבתי את התגובה, אני חושב שאם הם מוכרים גלקסי 3 מן הראוי וההגיוני שהם יפרסמו את זה באתר שלהם, היום גלקסי 3 הוא המכשיר המבוקש ביותר ולא מובן למה הם לא מכניסים אותו לאתר, אם הם מוכרים אותו.


שם : משה

בהום סלולר יש גלקסי 3
בהמשך לשיחה למטה, אני לא מבין מאיפה אתה דודו ממציא את מה שאתה אומר? בהום סלולר יש גלקסי 3, אתה יכול לקפוץ לסניף הום סנטר הקרוב לבית שלך ולראות. אנשים אם אתם לא יודעים אז למה אתם מטעים?


שם : דודו

אני לא קשור אליהם!
אין לך על מה להתנצל, אני ממש לא קשור ל-HOT, ולא עובד שם, אני יודע את כל הנתונים מהאינטרנט אם תעשי חיפוש קטן גם את תקבלי את כל המידע הזה.


שם : אנונימי

תודה
תודה על התגובה, תגיד את מ-HOT שאתה יודע את כל הנתונים האלו? :)...כי האמת אני ממש לא מעוניינת להתחבר שוב לחברה הזו היה לי בעיות איתם בכבלים, אני לא רוצה שום קשר אליהם שוב.בטח לא בתחום הסלולר. סליחה אם אתה קשור אליהם איך שהוא...


שם : דודו

המלצה על חברה סלולרית
תראי בגדול לפי הנתונים הבסיסים של מה שאני יודע, ואני לא נכנס כרגע האם החברה אמינה, או השירות טוב, הנתונים של הוט מובייל "Hot Mobile" הם הטובים ביותר כיום למה שאת מחפשת, הם מציעים ב-89 ש"ח דקות ללא הגבלה, הודעות SMS ללא הגבלה, MMS ללא הגבלה, וגלישה ללא הגבלה. כך שהמחיר נראה הוגן לצורך שלך. צריך להוסיף לזה עלות ראשונית של כרטיס הסים 39 ש"ח. מה גם שאין התחיבות למסלול. נשמע לי הוגן ביותר.


שם : אנונימי

שוב תודה על התשובה.
אני לא ממש יודעת איזה חברה סלולרית לבחור יש לכם המלצות? אני רוצה משהו זול במחיר אחיד.


שם : דודו

אגב אין חברה הום מובייל.
דרך אגב אין חברה הום מובייל, יש הום סלולר, או הוט מובייל. :)


שם : אנונימי

תודה על התגובה.
אני אבדוק איפה המחיר הכי טוב לקנות את הגלקסי 3, דרך אגב מה אתם חושבים על החברה החדשה הום מובייל?


שם : דודו

הום מובייל לא מכרים גלקסי 3
אני מציע לך לקנות את הגלקסי 3 בחנות רגילה, ואז להתחבר ל-הום מובייל ולקבל מהם סים, והכניס אותו למכשיר ולהתחדש בטלפון חדש במחיר סביר ומחבילה טובה.


שם : אנונימי

האם אפשר לקנות גלקסי 3 בהום מובייל?
אני מעוניינת לקנות טלפון סלולרי חדש, ולעבור לחברת הום מובייל, האם אפשר לקנות שם את גלקסי 3?


שם : שירן

למה תמיד צריך ליצור ויקוח
אני לא מבינה למה תמיד אנשים צריכים למצוא להם קבוצה להשתייך אליה? אני אייפוניסט אני אנדרואיד, שלי יותר גדול שלי יותר חזק, אייפון המלך, מה השטויות האלה כל מכשיר בפני עצמו, בא לכם לקנות גלקסי 3 סבבה לכו על זה אבל למה להכינס את עצמכם לקבוצה נגד הקבוצה השנייה, לא מובן לי כל הסיפור הזה, אולי זה רק גברים צריכים לשייך את עצמם לקבוצה, כמו בכדורגל. אני יש לי מדיח כלים של בוש אני מקבוצת ה-"בושאים" יאאא, כל שאר הקבוצות הם זבל כדאי לכם לקנות בוש....:) אתם מגוחכים!


שם : אייפוניסט מושבע

יאלה ניתן לכם עוד קצת להנות מהספק.
גלקסי 3 יצא, והוא נראה טוב אני חייב להגיד, אני לא כל כך מתחבר לקטע של טלפון בגודל של טלפון ציבורי אבל נניח את זה רגע בצד, ככול שמתקדמים על השנים גם סמסונג מבינים שצריך להעלות את המחיר כדי שיהיה להם שווה לייצר טלפון יותר טוב, עדיין הם לא הבינו שלא רק המפרט הוא מה שקובע, הם יוצרים מכשיר שלא סגור מכל הכיוונים, העיצוב לא זהה, האחיזה לא נוחה, הגודל לא מתאים לכף היד, אני בטוח שהאייפון 5 יהיה טלפון כזה שלא ישאיר מקום לספק מבחינת השלמות שלו, כמו שאפל יודעים לעשות, כל אלה שאומרים שהמערכת סגורה, וכל השטויות האלה, סתאם מבלבלים את המוח בטח שהמערכת סגורה, ככה הם יכולים להגן על יצירת המופת שלהם מפני באגים ווירוסים וזבל שנכנס לטלפון, כאילו שאתם מפתחים לטלפון דברים חדשים כל אחד מאלה שטוען ככה הוא מתכנת ממש, יאללה יצרו לכם משהו מושלם תהנו ממנו ככה לא צריך תמיד לשנות כל דבר, בכל מצב אני מעדיף את האייפון מהגלקסי, פשוט טלפון איכותי, אבל סחטיין על גלקסי עם הטלפון החדש נראה שיש שם באמת דברים נחמדים, אני מחכה שיצא האייפון 5 לשדרג את האייפון 3G שלי.


שם : חדש בסמרטפון

באופן אובייקטיבי
בתור חדש בתחום אני בוחן את הדברים כיום באופן כמה שיותר אובייקטיבי (בלי אמוציות למחנה אפל או למחנה אנדרויד). אני מחפש לקנות את הסמרטפון הראשון שלי, ולכן מחפש את הנוח ביותר לשימוש לי. נתחיל מהסוף - זה בטח לא סמסונג. ה-tw ממש לא נוח. אם כבר אנדרויד, הנוח ביותר לשימוש by far הוא ה-sence של HTC. כלומר, כרגע ההתלבטות שלי היא בין אפל ו-htc. על אף הממשק המדהים של אפל, אני נוטה לכיוון של HTC בגלל מספר סיבות : א) מערכת פתוחה ולא סגורה כמו ios. אפשר להעתיק קבצי mp3 ו-avi בקלות ב) הקרינה\sar של דגמים מסוימים של htc הם הרבה(!) יותר נמוכים מאפל (שמטגנת למשתמשיה את המוח) ג) מכשירי ה-htc יותר חזקים ועמידים לנפילות מאייפון. ד) ה-sence מצליח אפילו להתעלות על ממשק אפל בנקודות מסוימות. לאלה שלא רוצים להתעסק עם מכשירים ורוצים שהכול יעבוד out of the box דווקא מתאים יותר מערכת הפעלה סגורה, והאייפון תפור עליהם. אבל גם להם הייתי ממליץ לבחון מכשירי htc, ופשוט לא "להתעסק" איתם. בכול מקרה, סמסונג מייצרים חיקויים עלובים ולא כיפיים לשימוש של אייפון. לא פלא שאפל תובעת את סמסונג על העתקה. אגב, את ה-s3 וה-note אני ממליץ למי שצריך לנפנף במנגלים, ואין לא עם מה.


שם : אנונימי

אחלוששש..
תקשיבן,בערך עוד שבועיים אני קונה גלקסי אס 3 הוא נראה שווה לאלההה שמעתי שהוא יותר טוב מאייפוןןן..תקנו גםם..שווה לכםם


שם : אחד מבועס

גלקסי 3 טלפון גרוע
חברים אני רוצה לספר לכם שלא יעבדו עליכם, סמסונג גלקסי 3 טלפון בינוני ביותר, אבא שלי קנה אחד, אני יש לי אייפון 4, אני חייב להגיד הטלפון הזה סתאם גדול בלי שום פרופורציה ליד של בן אדם ממוצע, יש לו כמה ישומים נחמדים אבל מעבר לזה, רואים שסמסונג לא חושבים על האדם שמאחורי המכשיר, רק חושבים איך להגדיל קצת מפה וקצת משם שיהיה כתוב במפרט שהוא יותר חזק, וואלה זה לא רק מה שחשוב, יותר חשוב לטעמי שיהיה ידידותי לזה שמחזיק בו, ושם אפל מנצחת בגדול, סמסונג זה כמו ילד קטן שאומר שלי יותר גדול בלי להבין מה באמת חשוב.


שם : דלית

g.p.s
איך ה-g.p.s שלו?


שם : אייל15

מוטורולה רייזר לא פחות מהגלקסי והאייפון
תראו שבקרוב ייצא מוטורולה רייזר חדש (2)והוא יהיה לא פחות טוב מהאייפון 5 ומהגלקסי 3, דרך אגב בקרוב ייצא גם מוטורולה אטריקס 3, ולמרות הזלזול במוטורולה גם הוא ייתן פייט רציני וגם ייקח חלק מהמכשירים, הגלקסי 3 נראה טוב , אך החסרון הבולט שהוא ענק ובמצלמה אין שיפור בכלל.


שם : אוהד סמסונג

רק סמסונג
קודם כל מי שאומר שאייפון 5 ינצח או יותר טוב הוא סתם מקשקש. אני יש לי s2 ובשבילי הוא יותר טוב מאייפון אפילו motorola razr יותר טוב.


שם : יפית

אייפון 5 ינצח
אומנם נראה כאילו גלקסי 3 הוא טלפון מדהים, אבל בו לא נשכח שאפל היו הראשונים שפרצו את הדרך לטלפון החכם, והם עדיין הטלפון הנוח ביותר שיש, הם חושבים על הכל, הכל יושב בצורה מושלמת ועובד מעולה, אז נכון יש כמה מתחרים שמנסים לחקות אותם, אבל מה הייתם קונים Puma או pama? אפילו אם זה היה יותר זול....


שם : משה

אתם פשוט לא מבינים מה זאת אפל...
עברתי על רוב הסמרטפונים שקימים בשוק... אףף אחד לא משתווה לאפל... מהאיכות ועד הנוחות... (:


שם : אבי

העצבאות
אני אישית מעדיף גלקסי מהסיבה הפשוטה שיש לי אצבעות גדולות והעיצוב של האייפון ממש קטן אני לא יכול להגיד מה יותר טוב כי על טעם וריח לא מתווכחים


שם : עידו

גלקסי 3 הטלפון הטוב בעולם
אין ספק גלקסי 3 , זה טלפון סלולרי ברמה אחרת, חבל לכולם על הזמן , הטלפון הטוב בעולם נקודה. כל האייפוניסטים תוכלו את הלב.


שם : amir

למה סתאם להמציא?
מה כל הבילבול מוח הזה, הגלקסי לא יגיע לארץ גם עוד חודשיים, נראה לכם שמישהו ממש ממהר להוציא את זה לשוק הקטן שלנו? חיים בסרט...


שם : גאי

איזה שטויות...
מה אתה מקשקש, איך יכול להיות שהגלקסי 3 יגיע לארץ באותו זמן שהוא משווק בחו"ל? צריך להתקין עליו תפריטים בעברית וכ"ו, זה לוקח בערך חודש חודש וחצי עד שמשחררים אותו לארץ.


שם : אלקס

מתי גלקסי 3 יגיע לארץ?
לפי מה שאני שמעתי בערוץ 10 סמסונג גלקסי 3 יגיע לארץ ב-29 לחודש, באותו זמן שהגלקסי יושק בחו"ל הוא גם יגיע לארץ.


שם : יריב

סמסונג גלקסי 3
סמסונג יצאו עם טלפון סלולרי מדהים, אני כבר מחכה שהוא יגיע לארץ כדי שאני אקנה אותו, גלקסי 3 הוא התשובה של סמסונג לנפילה של ג'ובס, נגמר הסיפור של האייפון. יחי המלך החדש!!!


שם : מלך התפוחים!

אפל לא אמרה את המילה האחרונה.
חכו חכו, עוד תראו את האייפון 5 החדש שיצא, אני בטוח שהוא יהיה יותר טוב מה-גלקסי 3, כמו שהאייפון 4S יותר טוב הגלקסי 2, אפל אלופים, אין עליהם, גלקסי תישאר מאחור כמו כל פעם.


שם : גילי

סמסונג גלקסי 3 המלך החדש!!
אני כבר מחכה לשדרג את הסמסונג גלקסי הישן שלי, בגלקסי 3 החדש, אין ספק שגלקסי עשו את המהפך בשליטה על הטלפון הסלולרי הטוב ביותר עם הגלקסי 3 הזה, נשמע כמו טלפון מדהים חדש וחדשני, אני בטוח קונה אותו שהוא יגיע לארץ.


שם : אסף

סמסונג גלקסי S 3
אין על סמסונג, אומנם יש לי רק את ה-S 2, ואני מאד מרוצה ממנו, בטוח שה- S3 זה הטלפון הכי טוב שיש היום בשוק. חבל לכם על הזמן אייפוניסטים נגמרו ימי הזוהר של אפל.


שם : מאיר כהן

עוד מגוייס אומלל וסומא של אפל
קשה קשה קשה לבעלי האייפונים בעלי המסך המגוחך והפרימיטיבי להודות בעליונותה המוחלטת של סמסונג.באתר רביו REVU, ביקורת מוצרים, חוות דעת, השוואת מחירים, סקירה, המלצה, תמצאו מכונת כביסה, מיבש כביסה, מדיח כלים, מזגן. כמו כן השוואת דגמים של פלזמות, טלויזיות, מקרנים קידמיים, טלפונים סלולריים, מחשבים ניידים, מחשבים אישיים, מסכי מחשב, מסכים למחשב, מצלמות וידאו, מסך טלוויזיה, מצלמות סטילס, חוות דעת רכבים, ביקורות סרטים, טאבלט, איך בוחרים טלוויזיה?, השוואה בין אייפון לגלקסי, מכונת קפה נספרסו, כיריים לבישול, תנורי אפיה, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מיבשי כביסה, מדיחי כלים, עגלה לתינוק, כיסא בטיחות לרכב, בשמים לגבר,שואב אבק רובוטי, מזגנים ,אייפון 4S, אייפד 3, סמסונג גלקסי 3 s. אייפון 5,
Created by Jewtech